Kamieniarstwo budowlane

W skład naszej oferty wchodzą:

Działamy na terenie miast WarszawaZielonka, a także świadczymy usługi w całym woj. mazowieckim.

Kamieniarstwo budowlane – sprawdź nasze realizacje

 

Potrzebujesz firmy, która zrealizuje Twoje indywidualne projekty z wykorzystaniem kamienia? Mamy doświadczenie w wykonywaniu różnorodnych wyrobów zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Wykonujemy z kamienia m.in. parapety, kominki, schody, blaty.

Kamieniarstwo budowlane w profesjonalnych zakładach – jaki materiał wybrać?

Granit, Marmur, Konglomerat a może Onyx? Który z materiałów najlepiej wybrać? Każdy z nich posiada inne właściwości. Nasza firma specjalizuje się w obróbce granitu. Ten kamień polecamy naszym klientom, ponieważ cechuje się dużą trwałością, a przy tym ma świetne parametry użytkowe. Łatwo go utrzymać w czystości i polerować. Wyróżnia go odporność na wysokie temperatury, zarysowania oraz działanie kwasów. Dzięki temu ten kamień nie tylko dobrze wygląda, ale jest także funkcjonalny. Pomimo że granit kojarzy się wielu osobom z nagrobkami, to sprawdzi się w wielu projektach takich jak blaty, kominki, posadzki, czy też schody. 

Oczywiście realizujemy projekty z innych materiałów takich jak marmur, czy też konglomerat kwarcowy. Należy pamiętać o tym, że każdy kamień posiada nie tylko inny wygląd, ale także właściwości. Dlatego przed decyzją zachęcamy do przedyskutowania wybranego materiału z naszym specjalistą. Dzięki temu dobrany surowiec będzie idealnie pasował do realizowanego projektu.

 

Nagrobki granitowe Warszawa
Zadzwoń 608 028 470 lub napisz poczta@kamieniarstwo-zielonka.pl

 

Tani zakład kamieniarski Warszawa – blaty, parapety, schody i inne wyroby

Siedziba naszego zakładu mieści się w Zielonce. Realizujemy zlecenia głównie z Warszawy i okolic, jednak jesteśmy w stanie wykonać projekty dla klientów z całego województwa mazowieckiego. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu różnych wyrobów z kamienia. Coraz częściej wykorzystuje się go w blatach kuchennych, ponieważ jest to surowiec trwały i wytrzymały, a przy tym łatwy do utrzymania w czystości. Jednocześnie świetnie sprawdzi się także do schodów, parapetów, posadzek oraz kominków. Usługi kamieniarskie odpowiadają na potrzeby wymagających klientów, którzy chcą nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i oczekują trwałych rozwiązań, które przetrwają wiele lat.

Produkty skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta – kamieniarstwo budowlane cennik

Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie badamy potrzeby naszych klientów, ponieważ wiemy, że każdy ma inne wymagania. Decydując się na usługi kamieniarskie naszej firmy, masz możliwość wybrania spośród licznych odcieni kolorystycznych, bogatej oferty wzorów. Na tym etapie możesz liczyć na pomoc doświadczonego specjalisty, którego rady umożliwią podjęcie najlepszej decyzji. Osoby zastanawiające się nad tym, który materiał najlepiej pasuje do ich wymagań, także mogą liczyć na nasze wskazówki. Każdy kamień ma inne właściwości i należy dobrać minerał do realizowanego projektu. Dlatego też warto skorzystać ze wsparcia przy wyborze odpowiedniego surowca. Dzięki temu projekt będzie nie tylko zachwycał swoim wyglądem, ale także będzie praktyczny i funkcjonalny. 

Kamieniarstwo budowlane – Warszawa cennik

Kamieniarstwo Warszawa cennik zależy od Państwa pomysłu na zamówienie. Nasza firma przyjmuje różne zlecenia, a ich koszt wyliczany jest na podstawie materiałów, które trzeba wykorzystać. Każdy materiał ma inną cenę, ale też każdy z klientów potrzebuje innej powierzchni tego materiału. W cały koszt należy wliczyć wielkość kamienia, ale również jego grubość. Wpływ na cenę ma również konkretny rodzaj zamówienia – inaczej wygląda praca nad blatem, a inaczej praca nad oprawą kominka. Wszystkie dodatkowe wzory również kosztują. 

Indywidualne uzgodnienie ceny jest w naszej branży bardzo ważne. Mogą Państwo liczyć na korzystną cenę. Staramy się, aby byli Państwo zadowoleni, dlatego oferujemy Państwo produkty najwyższej jakości oraz usługi pełnione przez najlepszych fachowców. Zapewniamy dokładnie wykończone projekty zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza na naszej stronie lub do kontaktu telefonicznego. Po rozmowie będziemy mogli podać Państwu przybliżoną kwotę. Kamieniarstwo Warszawa cennik indywidualnie uzgadniany lepiej pozwoli na realizację wymarzonego projektu.Zachęcamy do zapoznania się także z ofertą nagrobki.