Kamieniarstwo budowlane – zakład kamieniarski Warszawa

W skład naszej oferty wchodzą:

  • blaty kuchenne i łazienkowe
  • parapety
  • schody
  • posadzki
  • pomnik
  • kominki
  • tablice pamiątkowe
  • postumenty

Działamy na terenie miast WarszawaZielonka, a także świadczymy usługi w całym woj. mazowieckim.

 

Potrzebujesz firmy, która zrealizuje Twoje indywidualne projekty z wykorzystaniem kamienia? Mamy doświadczenie w wykonywaniu różnorodnych wyrobów zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Dobrze rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Wykonujemy z kamienia m.in. parapety, kominki, schody, blaty.

Usługi kamieniarskie w profesjonalnych zakładach – jaki materiał wybrać?

Granit, Marmur, Konglomerat a może Onyx? Który z materiałów najlepiej wybrać? Każdy z nich posiada inne właściwości. Nasza firma specjalizuje się w obróbce granitu. Ten kamień polecamy naszym klientom, ponieważ cechuje się dużą trwałością, a przy tym ma świetne parametry użytkowe. Łatwo go utrzymać w czystości i polerować. Wyróżnia go odporność na wysokie temperatury, zarysowania oraz działanie kwasów. Dzięki temu ten kamień nie tylko dobrze wygląda, ale jest także funkcjonalny. Pomimo że granit kojarzy się wielu osobom z nagrobkami, to sprawdzi się w wielu projektach takich jak blaty, kominki, posadzki, czy też schody. 

Oczywiście realizujemy projekty z innych materiałów takich jak marmur, czy też konglomerat kwarcowy. Należy pamiętać o tym, że każdy kamień posiada nie tylko inny wygląd, ale także właściwości. Dlatego przed decyzją zachęcamy do przedyskutowania wybranego materiału z naszym specjalistą. Dzięki temu dobrany surowiec będzie idealnie pasował do realizowanego projektu.

Zakład kamieniarski Warszawa – blaty, parapety, schody i inne wyroby

Siedziba naszego zakładu mieści się w Zielonce. Realizujemy zlecenia głównie z Warszawy i okolic, jednak jesteśmy w stanie wykonać projekty dla klientów z całego województwa mazowieckiego. Posiadamy doświadczenie w wykonywaniu różnych wyrobów z kamienia. Coraz częściej wykorzystuje się go w blatach kuchennych, ponieważ jest to surowiec trwały i wytrzymały, a przy tym łatwy do utrzymania w czystości. Jednocześnie świetnie sprawdzi się także do schodów, parapetów, posadzek oraz kominków. Usługi kamieniarskie odpowiadają na potrzeby wymagających klientów, którzy chcą nadać swoim wnętrzom niepowtarzalnego wyglądu i oczekują trwałych rozwiązań, które przetrwają wiele lat.

Produkty skrojone na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta

Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie badamy potrzeby naszych klientów, ponieważ wiemy, że każdy ma inne wymagania. Decydując się na usługi kamieniarskie naszej firmy, masz możliwość wybrania spośród licznych odcieni kolorystycznych, bogatej oferty wzorów. Na tym etapie możesz liczyć na pomoc doświadczonego specjalisty, którego rady umożliwią podjęcie najlepszej decyzji. Osoby zastanawiające się nad tym, który materiał najlepiej pasuje do ich wymagań także mogą liczyć na nasze wskazówki. Każdy kamień ma inne właściwości i należy dobrać minerał do realizowanego projektu. Dlatego też warto skorzystać ze wsparcia przy wyborze odpowiedniego surowca. Dzięki temu projekt będzie nie tylko zachwycał swoim wyglądem, ale także będzie praktyczny i funkcjonalny.