Zakład kamieniarski Kobyłka

Nasza firma zajmuje się kamieniarstwem w kilku miastach województwa mazowieckiego, w tym właśnie w Kobyłce. Doświadczenie naszej firmy sięga prawie 40 lat, więc mogą mieć Państwo pewność, że wykonywane przez nas produkty są dopracowane, a usługi wykonują najlepsi specjaliści w regionie. Wciąż się rozwijamy i inwestujemy w nowoczesne maszyny tak, aby móc być na bieżąco z trendami. Zakład kamieniarski Kobyłka zajmuje się kamieniarstwem budowlanym oraz nagrobkami granitowymi. Do każdego zamówienia wybieramy materiały o wysokiej jakości. Wiemy, że tylko z użyciem dobrych materiałów mogą powstać dobre produkty. Nasi pracownicy robią wszystko, aby wykazać się najwyższym profesjonalizmem.

Pracujemy z wykorzystaniem różnych odmian kamienia: granitu, marmuru, piaskowca, konglomeratu oraz trawertynu. Jeżeli mają Państwo jakiś konkretny pomysł na projekt, to jesteśmy chętni do rozmowy. Jeżeli tylko marzą Państwo o wykorzystaniu kamienia w swoim wnętrzu, ale nie mają Państwo konkretnej wizji, to nasi pracownicy na pewno podsuną jakiś pomysł. Czas realizacji Państwa zamówienia zależy od dostępności materiałów, wielkości zamówienia oraz ilości innych zamówień. Podczas ustalania szczegółów poinformujemy Państwa o przewidywanym terminie zakończenia pracy oraz o kosztach.

Kamieniarstwo budowlane Kobyłka

Wybór kamienia do wnętrza mieszkań naszych klientów wcale nas nie dziwi. Elementy wykonane z kamienia zdobią pomieszczenia i nadają im wyjątkowego klimatu. W przypadku Państwa zainteresowania kamieniarstwem budowlanym jesteśmy w stanie podjąć się zleceń dotyczących schodów, posadzek, parapetów kamiennych, kominków i blatów – kuchennych oraz łazienkowych. Wykonujemy też pomniki, tablice pamiątkowe oraz postumenty. Wszystkie blaty wykonujemy pod konkretny wymiar. Wybór koloru kamienia to nie wszystko, możemy Państwu zaoferować wybarwienie go – zarówno w jasnych, jak i w ciemnych barwach.

Kamieniarstwo jest naszą pasją i nie tylko staramy się, aby zlecenia, które wyszły z naszych rąk, Państwa cieszyły, ale również chcemy, aby były z Państwem latami. Z tego powodu oferujemy Państwu dodatkową impregnację kamienia. Chętnie też opowiemy o tym, jak pielęgnować kamień w codziennym użytku. Z naszymi radami kamienny blat przez długi czas będzie cieszyć oko i wyglądać jak nowy.

Zakład kamieniarski Kobyłka

Zadzwoń tel. 22 781 89 21 lub napisz poczta@kamieniarstwo-zielonka.pl

Nagrobki Kobyłka

Zakład kamieniarski Kobyłka świadczy też usługi związane z nagrobkami. Tworzymy nagrobki pojedyncze, podwójne, dziecięce i urnowe. To z Państwem uzgadniamy, jak ostatecznie ma wyglądać nagrobek – z jakiego kamienia ma zostać wykonany, w jakich kolorach oraz kształtach ma być. Jesteśmy specjalistami od obróbki granitu, nasze prace wykonywane są z dużą precyzją, ponieważ zależy nam na dobrym efekcie końcowym, ale przede wszystkim na dopracowanych szczegółach.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli porozmawiać o Państwa pomyśle na projekt oraz ustalić niezbędne szczegóły.

Sprawdź nasze realizacje – zakład kamieniarski w Kobyłce

Zakład kamieniarski Kobyłka

Zadzwoń tel. 22 781 89 21 lub napisz poczta@kamieniarstwo-zielonka.pl