Nagrobki podwójne Zielonka

Zajmujemy się produkcją nagrobków podwójnych w Zielonce. Oprócz tego działamy również na terenie Warszawy, Wołomina i innych miast województwa mazowieckiego. Wykonujemy pomniki przeznaczone dla dwóch osób, a do ich stworzenia wykorzystujemy sprawdzone, wysokiej jakości materiały. Tego typu pomniki najczęściej wybierane są w przypadku pochówku małżeństwa oraz członków rodziny. W ten sposób możliwe jest podkreślenie bliskiej więzi dwóch osób nawet po śmierci.

Podwójne nagrobki to pomniki, których szerokość zwykle przekracza 160 cm. Produkujemy je zgodnie z oczekiwaniami oraz gustem naszych klientów. Dostosujemy się do Państwa pomysłów lub zaproponujemy swoje projekty. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży wyrobów kamieniarskich jesteśmy przekonani, że wykonany przez nas nagrobek będzie nie tylko estetyczny, ale i trwały.

 

Z jakich materiałów wykonujemy nagrobki podwójne?

Jako doświadczeni kamieniarze oferujemy szeroki wybór materiałów wysokiej jakości. Nagrobki podwójne wykonujemy z kamienia naturalnego, wyróżniającego się licznymi zaletami. Proponujemy:

  • nagrobki podwójne granitowe – największymi atutami pomników z granitu jest wytrzymałość, trwałość, odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz łatwość w czyszczeniu. Granit to kamień naturalny, który nie wymaga specjalnej konserwacji, będzie dobrze się prezentował przez wiele lat;

  • nagrobki podwójne marmurowe – ten rodzaj kamienia charakteryzuje eleganckim, szlachetnym wyglądem, jest łatwy w obróbce, dzięki czemu możemy nadać mu dowolny kształt, przy odpowiedniej pielęgnacji (bez silnych środków chemicznych) zachowają swoją estetykę przez długi czas;

  • nagrobki podwójne z piaskowca – prezentują się elegancko, a piaskowiec jest łatwy w obróbce, z łatwością możemy osiągnąć oczekiwaną przez klienta formę. Ich niewątpliwą zaletą jest atrakcyjna cena, niższa w porównaniu z granitem i marmurem.

Wykonujemy pomniki na życzenie klienta, a przykładowe nagrobki podwójne znajdą Państwo w naszej galerii.

 

Style nagrobków podwójnych

Tworzymy nagrobki podwójne utrzymane w różnych stylach. Specjalizujemy się w produkcji pomników zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej odsłonie. Proponujemy proste i nieco bardziej finezyjne formy. Klienci mogą wybierać również spośród wielu odcieni kamieni naturalnego, m.in. szarości, czerni, bieli oraz czerwieni. Bez względu na to, czy realizujemy projekt pomnika pojedynczego, podwójnego, czy nagrobka dziecięcego zawsze staramy się sprostać indywidualnym wymaganiom klienta.

 

Czym wyróżniają się nagrobki podwójne wykonane w Zielonce?

Produkowane przez nas nagrobki cechują się wieloma zaletami. Wykonujemy wytrzymałe, trwałe i estetyczne pomniki podwójne. Priorytetem dla naszego zakładu kamieniarskiego jest m.in.:

  • najwyższa jakość wykonania,

  • niebanalne wzornictwo,

  • wybór najlepszych materiałów odpornych na uszkodzenia i inne czynniki,

  • estetyczny wygląd utrzymujący się przez wiele lat.

 

Wszystkim naszym klientom zapewniamy terminowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy. Jeśli więc poszukują Państwo doświadczonych kamieniarzy zajmujących się produkcją nagrobków, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego.