Tablice pamiątkowe nagrobkowe

Tablice pamiątkowe pozwalają upamiętnić np. osobę lub wydarzenie. Podczas ich realizacji liczy się przede wszystkim precyzja wykonania. Należy zadbać o szczegóły, które dokładnie odwzorowują nawet najmniejszy szczegół projektu.

Tablice pamiątkowe granitowe i marmurowe Warszawa

Tablice pamiątkowe mogą być wykonane z różnych materiałów np. kamienia naturalnego, brązu, czy nawet szkła. Warto wziąć pod uwagę miejsce jej powieszenia, najczęściej znajdują się one na dworze. Z tego powodu należy wybrać surowiec, któremu nie są straszne niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Bardzo dobrym wyborem jest kamień naturalny taki jak granit lub marmur. Granit to surowiec odporny na nasiąkanie, uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne. Wykorzystywany jest m.in. do nagrobków, podłóg, blatów kuchennych i łazienkowych, posadzek, schodów, kominków. To także doskonały wybór na płytę pamiątkową. Tablica wykonana z tego surowca cechuje się dużą trwałością i odpornoscią na niesprzyjające warunki

Innym kamieniem naturalnym, który może zostać wykorzystany do stworzenia tablicy pamiątkowej, jest marmur. To kamień kojarzący się z luksusem, elegancją, świetnie się prezentuje. Z pewnością przykuwa on wzrok, dlatego marmur to doskonały wybór, jeśli zależy Ci na tym, żeby tablica pamiątkowa wyglądała wyjątkowo.

Jak przebiega realizacja zamówienia?

Każda tablica pamiątkowa wykonana przez naszą firmę jest realizowana z dużą dbałością o szczegóły. Dlatego też współpracę zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb klienta. Na tym etapie odpowiadamy na pytania klientów. Jeśli zastanawiasz się jaki materiał wybrać, jaki wzór kamienia jest najlepszym wyborem, to możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów.

Kolejny krok to przygotowanie wizualizacji tablicy. Projekt pokazujemy klientowi. Może on wyrazić swoją opinię, a jeśli ma jakieś uwagi lub sugestie, to możemy nanieść poprawki. Dzięki takiemu podejściu możemy przygotować płytę pamiątkową, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Gdy projekt zostanie zaakceptowany, to zajmujemy się realizacją tablicy na wybranym materiale. Gotową płytę montujemy w wybranym przez klienta miejscu.

Zajmujemy się całym projektem od A do Z, czyli począwszy od projektu, do montażu. Jednocześnie możemy wykonać także projekty wykonane przez zewnętrzne firmy.

Ile kosztują tablice pamiątkowe?

Koszt realizacji tablic pamiątkowych jest uzależniony od wielu zmiennych. Duże znaczenie ma przede wszystkim zakres naszych prac — jeśli posiadasz gotowy projekt, to cena będzie mniejsza, niż w sytuacji, gdy mamy zająć się także projektowaniem płyty.

Kolejną kwestią, która wpływa na cenę, są zdobienia i dodatki. Możemy spotkać tablice, gdzie po prostu jest napis upamiętniający osobę lub wydarzenie. Jednak bardziej wymagający klienci chcą również portret sylwetki albo ozdobne wzory. Tego typu dekoracje zwiększają koszt tablicy pamiątkowej.

Dlatego też, jeśli chcesz dowiedzieć się, ile będzie kosztowała realizacja Twojego projektu, to zapraszamy do kontaktu. Dzięki temu otrzymasz dedykowaną wycenę.