Zakład kamieniarski Ząbki

Jeżeli są Państwo z Ząbek lub okolic i zależy Państwu na profesjonalnej usłudze kamieniarskiej, to dobrze Państwo trafili. Zakład kamieniarski Ząbki świadczy najlepsze usługi kamieniarskie w okolicy. Działamy na rynku 38 lat i kamieniarstwo wciąż jest naszą pasją. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w tym fachu, dbamy o rozwój firmy i inwestujemy w najnowsze sprzęty, aby iść z duchem czasu i móc spełniać Państwa oczekiwania.

Składając u nas zamówienie, mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana starannie i z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów. Stawiamy na precyzję. Wybieramy kamień, który zachwyca wyglądem i jest trwały. Działamy na surowcach takich jak: marmur, piaskowiec, trawertyn, konglomerat oraz granit – nasz ulubiony.

Zakład kamieniarski Ząbki zajmuje się kamieniarstwem budowlanym, a dokładniej tworzymy na wymiar blaty kuchenne lub łazienkowe oraz ozdobną oprawę kominków, schodów, parapetów, posadzek, elewacji zewnętrznej oraz innych. Specjalizujemy się również w wykonywaniu nagrobków.

Kamieniarstwo budowlane i piękne wnętrza – Ząbki

Kamień we wnętrzach staje się coraz popularniejszy, a to za sprawą jego pięknego wyglądu oraz jego trwałości. Kiedy będą Państwo podejmować decyzję związaną z zamówieniem, nasi specjaliści będą służyć Państwu pomocą. Pomożemy przy projekcie, doradzimy z wyborem koloru czy kształtu, a także opowiemy więcej o wszystkich rodzajach kamieni. Mamy w tym doświadczenie i wiemy, w jakich sytuacjach sprawdzają się poszczególne rodzaje, więc mogą nam Państwo zaufać. Doradzimy, gdzie sprawdzi się który kamień. Jeżeli będą Państwo zainteresowani, to podczas rozmowy opowiemy, jak powinno się pielęgnować i konserwować wybrany przez Państwa kamień, aby móc cieszyć się jego świetnością latami. Możemy też pomóc Państwu w zaimpregnowaniu kamienia. W projektach z chęcią łączymy materiały, style i kolory. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje projektowe. Wierzymy, że uda nam się zrealizować każdy pomysł.

Zakład kamieniarski Ząbki

Zadzwoń tel. 22 781 89 21 lub napisz poczta@kamieniarstwo-zielonka.pl

Profesjonalne wykonanie nagrobków – Ząbki

Mamy Państwu do zaoferowania profesjonalne wykonanie nagrobków. Nasz zakład kamieniarski Ząbki wykonuje nagrobki z granitu, który jest dostępny w różnych kolorach. Mogą Państwo wybrać nagrobek z bazy gotowych projektów lub też zaproponować swój pomysł – wtedy wykonamy nagrobek na indywidualne zamówienie. Wykonujemy pomniki pojedyncze, podwójne, dziecięce oraz urnowe.

Zakład kamieniarski Ząbki z najlepszą ofertą

Podejmujemy się zamówień od klientów indywidualnych oraz firm, więc zapraszamy wszystkich do kontaktu. Cena zamówienia ustalana jest wedle wielkości zlecenia i rodzaju kamienia. Podczas rozmowy z naszymi pracownikami ustalą Państwo wszystkie szczegóły. Zlecenie wykonujemy, kiedy wiemy, że dobrze zrozumieliśmy się z klientem, więc mogą być Państwo pewni, że końcowy efekt będzie zachwycający. Zachęcamy do zajrzenia do galerii zdjęć dostępnej na naszej stronie internetowej, aby mogli Państwo zapoznać się z naszą działalnością.

Sprawdź nasze realizacje – zakład kamieniarski w Ząbkach

Zakład kamieniarski Ząbki
Zadzwoń tel. 22 781 89 21 lub napisz poczta@kamieniarstwo-zielonka.pl